Flota Mercedes-Benz V klasa Extra Long

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy flotę komfortowych i bezpiecznych busów marki Mercedes-Benz V klasa Extra Long.

Mercedes-Benz V klasa to samochód przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Duża przestrzeń pasażerska oraz bagażowa, w połączeniu z doskonałymi materiałami, użytymi do wykończenia wnętrza sprawiają, że każda podróż to przyjemność. Busy floty CCARS zostały wyposażone w niezbędne opcje dodatkowe, aby zwiększyć komfort oraz bezpieczeństwo podróżnych.

Warto tu wspomnieć, że busy wynajmowane naszym Klientom uzyskały 5 gwiazdek w testach NCAP, czyniąc je tym samym najbezpieczniejszymi pojazdami w swojej klasie. Napinacze pasów bezpieczeństwa, mocowania fotelików ISOFIX oraz liczne systemy monitorowania sytuacji na drodze, w które wyposażono oferowane do wynajmu busy, bezpośrednio wpływają na ochronę kierowcy oraz pasażerów w trakcie podróży.

Busy Mercedes-Benz V klasa Extra Long, oferowane przez naszą firmę, zostały wyposażone w dynamiczny silnik o mocy 190 KM. Jednostka napędowa, w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów, pozwala na dynamiczne podróżowanie nawet wtedy, kiedy obłożenie w samochodzie jest maksymalne. Dodatkowym atutem jest tutaj napęd na 4 koła 4MATIC, który w połączeniu z powyższym, doskonale radzi sobie w najtrudniejszych, zimowych warunkach.

Wynajem naszego busa, Mercedes-Benz V klasa Extra Long, do samodzielnego prowadzenia, to przede wszystkim wygoda, łatwość w prowadzeniu, ale również gwarancja bezpieczeństwa podróżnych.

Jednorazowo, w komfortowych warunkach, busem może podróżować 7 osób, zachowując dużą przestrzeń bagażową. Wykorzystanie relingów dachowych i osadzenie na nich akcesoriów, do transportu sprzętu sportowego, zwiększy znacznie przestrzeń bagażową lub umożliwi dostosowanie proporcji przestrzeni pasażerskiej.

Zadzwoń lub napisz i wynajmij Mercedesa-Benz V klasa Extra Long – do samodzielnego prowadzenia lub z profesjonalnym kierowcą.