O nas

Mercedes V250d Extra Long z przodu

Nasza historia

Firma CCARS powstała w 2016 roku, jako odpowiedź na potrzeby rynku, o które nikt do tej pory nie zadbał.

Jako firma stworzyliśmy unikalny model biznesowy, łączący jednocześnie najlepsze cechy wypożyczalni samochodów oraz usług transportowych najwyższej jakości. Zatroszczyliśmy się o emocje, obawy i poczucie komfortu naszych Klientów.
 
Od samego początku, swojej działalności, z dbałością o najmniejsze detale, realizujemy potrzeby transportowe naszych Klientów. Na przestrzeni kilku lat zbudowaliśmy społeczność, która darzy nas zaufaniem i ceni za profesjonalizm. Niezaprzeczalnym potwierdzeniem jest tu coraz dłuższa lista Klientów powracających, z czego jesteśmy bardzo dumni.
 
Napisz do nas. Porozmawiajmy.

Dlaczego CCARS?

Działamy z sukcesami na rynku wynajmu busów premium. Wypożyczamy busy do samodzielnego prowadzenia i realizujemy usługi transportowe VIP. Zaufało nam wielu klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych.

Udostępniamy flotę nowych pojazdów marki Mercedes-Benz V klasa Extra Long, a wraz z nimi pełen pakiet ubezpieczenia, gwarantującego Klientom, spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Przekazanie i zwrot wynajętych busów odbywa się w miejscu i czasie wskazanym przez Klienta, na terenie całej Polski.

Usługi wynajęcia busów z kierowcami, realizujemy we współpracy z profesjonalistami, rozmawiającymi swobodnie w języku polskim i angielskim.

Jako firma posiadamy wszystkie niezbędne licencje i pozwolenia do prowadzenia działalności związanej z wypożyczaniem samochodów oraz świadczeniem usług przewozu osób.

Współpraca z nami to, przede wszystkim spokój, pewność, a także minimum formalności do rozpoczęcia współpracy.

 

Doświadczenie

Zdobyte i wypracowane w bezpośrednim kontakcie z Klientem, wpływa na podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług.

Profesjonalizm

Doceniany przez najbardziej wymagających Klientów, pomaga w budowaniu zaufania i poczucia komfortu tych, dla których realizujemy usługi.

Zaufanie

Budowane latami, bezpośrednio przekłada się na wzrost liczby Klientów powracających, a także na możliwość współpracy z nowymi Klientami.