fbpx
Przejdź do treści

Voucher CCARS

Przetrwać COVID-19

Ponad 170 000 małych biznesów upadło między 2008 a 2010 rokiem w USA. To efekt poprzedniego globalnego kryzysu. W Polsce tysiące firm ogłosiło bankructwo, a przecież byliśmy wtedy „zieloną wyspą”.

Według wielu ekspertów obecna sytuacja na rynkach finansowych, torpedowana przez pandemię koronawirusa, może doprowadzić rynki do kryzysu znacznie głębszego niż ten sprzed 12 lat. Zasadnicza różnica pomiędzy wspomnianym kryzysem, a sytuacją, którą mamy w tej chwili jest to, że wtedy można było walczyć o klientów. Teraz, w interesie społecznym, klienci przeczekują sytuację w domach.

Przez ostatnie lata udało się nam zbudować firmę, która żyje, ma stałych Klientów, którzy polecają nas innym i korzystają z naszych usług. Od samego początku działalności kładziemy nacisk na poczucie bezpieczeństwa i uczciwość w stosunku do naszych Klientów. Tworzymy społeczność.

Pomóżcie nam przetrwać ten trudny czas.

Co zyskujesz?

Przede wszystkim dostęp do floty CCARS, którą stanowią 7-osobowe busy Mercedes-Benz V klasa Extra Long w niespotykanie niskiej cenie. Vouchery gwarantują zachowanie wszystkich przywilejów dla najemcy tak, jak w przypadku standardowej usługi najmu.

Jak to działa?

Zasada działania jest prosta. Określasz ilość dni, na które mamy wystawić voucher, a Ty otrzymujesz od nas stałą cenę 299 zł za każdy zadeklarowany dzień.

Tyle. Żadnych ukrytych kosztów.

Najem na 3 dni?
Proszę bardzo – 3 x 299 = 897 zł

Najem na 10 dni?
Proszę – 10 x 299 = 2990 zł

Voucher jest ważny do 31.12.2020
Podane ceny są cenami netto. Na vouchery wystawiamy FV23%.

Jak kupić voucher?

Aby kupić voucher wystarczy skontaktować się telefonicznie, mailowo lub przy użyciu formularza. Resztę szczegółów otrzymacie w bezpośrednim kontakcie.